Es piekrītu

Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai

Blogs

Ceturtdiena, 21 Decembris 2023 21:58

Novēlējumi no IB TRANSPORT komandas

Cienījamie un dārgie partneri, mūsu IB TRANSPORT komanda novēl priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Ņemot vērā būtisko konkurences pieaugumu, pat pieaugot pieprasījumam pēc pārvadājumiem ar kravu pārvadājumiem, cienīgu vietu varēs ieņemt ne visi uzņēmumi, bet tikai tie, kas piedāvā saviem klientiem kvalitatīvu unikālu servisu. Pabeigtos pārvadājumus praktizē veiksmīgas lielākās organizācijas.
Šādus kravu pārvadājumus var nodrošināt tikai profesionāļi, un klienta līdzdalība tiek samazināta līdz minimumam.

Sestdiena, 07 Oktobris 2023 17:57

Individuāla pieeja loģistikā


Tagad, starptautiskas sadarbibas laikmeta, bizness paplasina savas filiales dazadas valstis, perkot un pardodot preces arvalstu partneriem. Tapec direktori un vinu paligi biezi saskaras ar jautajumu, kurs no transporta uznemumiem uzticet savu ipasumu, preces? Runajot par kravu autoparvadajumiem Eiropa, ir janem vera vairaki punkti:
1. Uznemuma reputacija un pieredze.
2. Resursi un transportlidzeklu parks
3. Profesionalitate
4. Atbalsts
5. Optimala cenu un kvalitates kombinacija.
Musu uznemums paradis individualu pieeju katram klientam.

Sestdiena, 07 Oktobris 2023 17:46

Kādos gadījumos man jādara SENT?

Sapratisim, kada ir si procedura?
Ja runa ir par noteiktu precu kategoriju parvadasanu tiesi Polijas teritorija vai tranzita, tas ir vienkarsi nepieciesams (piemeram, smerellas, Motorellas un antifrizi). Ir verts atzimet, ka so sarakstu var papildinat un pielagot. Dazreiz parvadatajs pieprasis noformet SENT, bez ta vienkarsi nebus iespejams veikt transportu.

Konsolidētā krava attiecas uz praksi apvienot vairākus mazākus sūtījumus no dažādiem nosūtītājiem vienā lielākā sūtījumā. Tas tiek darīts, lai optimizētu transportēšanas efektivitāti un samazinātu izmaksas. Tā vietā, lai katru mazo sūtījumu nosūtītu atsevišķi, tie tiek sagrupēti vienā konteinerā vai transporta vienībā.

Svētdiena, 13 Augusts 2023 22:44

Transporta pasūtījums no producentu kompānijas

"Lights-Camera-Action"! Mēs saņēmām īpašu transporta pasūtījumu no producentu kompānijas, un viena no mūsu kravas automašīnām spēlēja lomu komerciālas filmas tapšanā IT uzņēmumam. Filmēšanas vieta ir nozīmīga – Latvijas Nacionālā bibliotēka.

Darbs padarīts un klients apmierināts, tās vienmēr ir musu motivācija!